LV ENG RUS

Piedāvājam ceļojumu apdrošināšanu 

Dodoties ceļojumā ārpus Latvijas katrs vēlas būt drošs, ka saņems neatliekamo medicīnisko palīdzību, tiks izārstēts akūtas saslimšanas gadījumā vai saņems palīdzību,  gūstot traumas. Tikpat būtisks ir jautājums - cik tas maksās? Lai nebūtu jāuztraucas par šīm lietām, vēlams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu. Ja kaut kas atgadīsies – par to samaksās apdrošinātājs! Polises darbības ilgums var būt kaut pāris dienu, tieši tik ilgi, cik ilgi ceļojat. Turklāt bieži vien šī polise segs zaudējumus, kas rodas nozaudējot bagāžu, un izdevumus, kas saistīti ar mirstīgo atlieku nogādāšanu mītnes zemē.

Jebkuru jautājumu saistībā ar ceļojumu apdrošināšanu ir gatava atbildēt Kristīne. Droši zvaniet 67878610 vai sūtiet ziņu uz Kristine@musudominija.lv

Vēl lietderīgi būtu zināt, ka jebkuram Latvijā dzīvojošam cilvēkam ir tiesības pieteikties un bez maksas izņemt Latvijas Veselības norēķinu centrā Eiropas veselības apdrošināšanas karti jeb EVAK. Tā garantē kartes īpašniekam, kas devies ārpus savas mītnes zemes, katrā Eiropas valstī noteikto bezmaksas neatliekamo un nepieciešamo veselības aprūpi, tādā pašā apjomā, kādā tā ir nodrošināta attiecīgās valsts iedzīvotājiem. Sīkāku informāciju iespējams iegūt Veselības norēķinu centra mājas lapā.