LV ENG RUS

Piedāvājam OCTA un KASKO transportlīdzekļu apdrošināšanas pakalpojumus

OCTA

Valsts ar likumu nosaka katram transportlīdzekļa īpašniekam obligāti iegādāties civiltiesisko atbildību, tāpēc arī šo apdrošināšanas veidu sauc par Obligāto Civiltiesiskās Atbildības apdrošināšanu, jeb  OCTA. Tā Jūsu izraisīta negadījuma gadījumā sedz trešajām pusēm nodarītos zaudējumus. Šī apdrošināšanas veida nosacījumus diezgan stingri regulē likums, tādēļ polises iegāde ir salīdzinoši vienkāršs, standartizēts process. Pēc vienkārši aizpildāma pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar Jums par sagatavoto piedāvājumu un Jums atliks vien izvēlēties vēlamo!

KASKO

OCTA nekādā gadījumā nesegs zaudējumus, ko Jūs pats netīši nodarāt savam auto (skrāpējums, sasišana u.tml.), ko kāds cits nodara Jūsu auto (nozog spoguli, izsit stiklu u.tml.), vai arī gadījumos, kad auto tiek iznīcināts pilnībā vai nozagts. Tam nolūkam nepieciešams iegūt KASKO apdrošināšanu, ko iespējams iegādāties brīvprātīgi, variējot arī ar seguma nosacījumiem. Ja Jūs pērkat auto līzingā, tad KASKO apdrošināšana ir obligāts pirkums. Lūdzu, aizpildiet pieteikumu KASKO piedāvājuma iegūšanai un mēs sazināsimies ar Jums par visām detaļām!

Par transportlīdzekļu apdrošināšanu Jums visu un vislabāk spēs izstāstīt Andris! Droši zvaniet 67878612 vai sūtiet ziņu uz Andris@musudominija.lv